Hakkımızda

Normpati olarak ülkemizde ciddi bir eksiklik gösteren yerli evcil hayvan maması üretimindeki açığı kapatmak, en pahalı mama en iyi mamadır anlayışını kırmak, tüm müşterilerimizin yaşamlarını iyileştirecek ve en iyi dostlarının severek tüketebilecekleri lezzetli mamaları üretmek için Normfeed Su Ürünleri çatısı altında bu yola çıktık.

Gittikçe daha fazla insan hayatını dört ayaklı sadık bir dostla paylaşıyor. Artan köpek sayısı, köpek mamasına daha fazla ihtiyaç duyulmasına yol açmakta. ‘’eniyidostum.com’’ ile her kilodaki ve her yaş grubundaki köpekler için özel formüle edilmiş köpek maması sunuyoruz.

Çevreye duyarlı, sosyal sorumluluğu yüksek ve etik değerlere sahip çıkan bir marka olarak  alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile kaliteli, yenilikçi ve güvenilir şekilde gerçekleşen üretimimizden ödün vermeden İzmir Torbalı’da başladığımız bu yolculukta hem ülkemizdeki hem de diğer ülkelerdeki dostlarımız için en kaliteli mamayı üretiyoruz.

Bu başarı hikâyesini yaratırken, yasalara ve etik kurallara uygun üretim yapmaktan asla ödün vermiyoruz. İnsan sağlığı, hayvan sağlığı ve bilim bizler için her zaman en öncelikli değerlerdir. Bu değerler doğrultusunda hizmet ettiğimiz sektördeki tüm yasalar, yönetmelikler ve kurallara uymak her çalışma arkadaşımızın olmazsa olmaz bir görevidir.


İLKELERİMİZ

  • Doğruluk ve dürüstlük
  • Güvenli üretim
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışı
  • Sağlıklı, besleyici ve lezzetli evcil hayvan gıda ürünlerini teşvik etmek
  • Kaliteden ödün vermeyen uygun fiyat sunma